1624254714 Ви втомилися і так мрієте про хороший відпочинок? Але Вам дуже потрібні гроші на ремонт або покупку техніки? Не впадай у відчай! Все реально!

        З 01 грудня 2017 до 28 лютого 2018 року ТОВ "Мікрокредит" проводить МЕГА акцію !!! Саме Ви зможете стати переможцем, ставши клієнтом ТОВ "Мікрокредит" і відправитися в дивну, яскраву і сонячну Грузію.

        Вас чекає незабутня поїздка в місто Батумі, який вражає своєю контрастністю. Дивним чином йому вдається поєднувати сучасні європейські цінності, при цьому дбайливо оберігаючи свої культурні переваги. Ви побуваєте в місті, де сучасні хмарочоси чергуються з архітектурними шедеврами середньовіччя, а нові квартали пронизують колоритні вулички. Вас чекають кращі пляжі, якісний сервіс і тепле море.

   b9c7f951a7019917b6714879182aa5c9     Оформивши кредит в період з 01 грудня 2017 р до 28.02.2018 р в будь-якому з відділень ТОВ "Мікрокредит" по всій Україні - Ви отримуєте шанс стати володарем сертифікату на туристичну поїздку в місто Батумі! * Для того, щоб подати заявку на кредит , Ви можете звернутися в будь-який з наших відділень https://microcredit.ua/contacts, або заповнити онлайн заявку на сайті https://microcredit.ua/credits/online-request. Якщо у Вас виникнуть якісь питання або Ви хочете більш детально дізнатися про умови акції - зверніться за номером гарячої лінії 0 (800) 30 60 50.

       *Умови акції:

        1. Оформіть кредит в одному з відділень або точок ТОВ "Мікрокредит" на суму від 2 000 грн. до 25 000 грн .;

        72073225  - Кількість зібраних купонів збільшує шанси на виграш, за період проведення акції ви можете оформити кілька кредитів і отримати додаткові купони;

         - Оплата за кредитом повинна відбуватися згідно з графіком погашення;

         - В акції можуть брати участь члени однієї сім'ї, за умови оформлення різних кредитних договорів.

         2. Заповніть купон учасника (ПІБ, номер договору, контактний номер телефону);

         3. Отримайте шанс виграти сертифікат на поїздку в місто Батумі на двох **;

        ** Під сертифікатом розуміється оплата житла і перельоту для учасника, житло - готельний номер для двох, переліт - квиток на літак туди і назад.

        Для активації сертифіката необхідно: зателефонувати в офіс, повідомити номер сетріфіката, прізвище та бажані дати відпочинку, після чого наш представник забронює для Вас квитки, номер і повідомить Вам точні дати. У разі якщо ви захочете подорожувати не самі, готельний номер дозволяє розміщення двох гостей і буде оплачено за 2 гостя, потрібно тільки докупити квиток на літак;

        4. Дія серіфіката з 15.04.18 до 31.05.18;

        5. Даний сертифікат можна подарувати, продати та інше, при цьому повідомити компанію, написавши відповідну Заяву на користь іншого контрагента.