У 2010 році була відкрита ТОВ «Мікрокредит» і почала свою роботу з однієї філії. Зараз же це мережа філій та інформаційних центрів з надання консультацій щодо отримання кредиту, на території всієї України. Розвиток і зростання, поліпшення продукту і комфортні умови для клієнта - це запорука успіху нашої компанії.

        Цей рік був знаменний для нас тим, що ТОВ "Мікрокредит" визнали лідером у номінації «Краща програма швидкого мікрокредитування». При визначенні Фаворитів Успіху враховувалася думка українських знаменитостей (публічних людей, творчої і ділової еліти). Так само компанія вийшла на новий рівень і стала надавати кредити на карту ТОВ «Мікрокредит». Тепер клієнт нашої компанії має можливість отримувати повторний кредит зі знижкою і в короткі терміни. І найважливіше, що наш клієнт знімає гроші і розраховується карткою без комісій.

        Нам 7 років, а число сім в нумерології означає мудрість, витонченість і високий рівень освіченості. Так і наша компанія вийшла на рівень мудрості, розважливості і високого рівня надання наших послуг, в першу чергу завдяки нашому згуртованому колективу. Тому бажаємо нашій родині, під назвою «Мікрокредит», розвивати горизонти, нехай стає все міцніше рік від року, процвітає, ростє в успіху і стабільності!