peace     Міжнародний день миру - це в першу чергу день відмови від насильства і припинення вогню у всьому світі. Ще в 1981 році Генеральна Асамблея ООН проголосила Міжнародний день миру і встановила його святкування на третій вівторок вересня. Заснувавши цей день, Генеральна Асамблея присвятила його відзначення та зміцнення ідеалів миру як всередині держав і народів, так і між ними. А через 20 років Генеральна Асамблея ООН прийняла Резолюцію і перенесла дату на 21 вересня, тоді і стали відзначати це прекрасне і мирне свято.

     ООН пропонує всім країнам і народам в цей день припиняти всі військові дії і відзначати цей день проведенням освітніх і громадських інформаційних акцій з проблем світу. А також використовує святкування Міжнародного дня миру, щоб спонукати окремих людей і народностей на всій планеті до осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом діяльності по його досягненню.

     Ось і наша країна Україна знову пізнала страх війни і жах всієї трагедії у своїй східній частині. І тому ТОВ «Мікрокредит» в першу чергу хотіла побажати миру нашим захисникам, і побажати здоров'я, невичерпної сили духу і мирного неба над головою!