5d254bc671926d124e2c546605064710 owl sketch sketch book В першу чергу давайте з Вами розберемося, що це таке хронотип людини - це типовий для певної людини характер добової активності. Існує два основних хронотипів: «сови» і «жайворонки», також іноді виділяють третій хронотип - «голуби». Тепер розберемося в назвах цих птахів, який же хронотип людини ховається під цими видами. Щодо «сови» і «жайворонка» інформації дуже багато і розрізняються вони нічною та ранковою активністю людини. А ось «голуби» можуть працювати протягом дня і бути працездатними.

kak risovat gavoronka6 У деяких країнах питання біоритму людини виведений на високий рівень. Роботодавці тестують своїх співробітників на предмет хронотипів для оптимізації робочого процесу. Це дозволяє, наприклад, максимально знизити кількість нещасних випадків на виробництві в нічні зміни, якщо в цей період буде працювати сова, і в ранкові - поклавши відповідальність за процес на жайворонка. В ізраїльській армії одним з обов'язкових пунктів особової справи новобранця є опис його біологічного ритму.

c9069eb1e23bdf35f86ac0fce0a3a359 Історично склалося так, що ринок праці завжди був підлаштований під жаворонков. Голубам теж без особливого клопоту вдавалося знайти собі зручне місце. Совам пощастило трохи менше, адже значна частина робочих місць вимагали активного включення в роботу з самого ранку. Сьогодні ж ринок праці змінюється, стають більш популярними альтернативні форми зайнятості: фріланс, позмінна робота, аутсорсинг та інше.

Ось і ТОВ «Мікрокредит» запрошує на роботу людей з хронотипом «жайворонок» та «голуб», щоб Ви в своє задоволення, без шкоди для здоров'я працювали на благо компанії. Втім, запорукою гарного і результативного робочого дня представника будь-якого з хронотипів є зацікавленість і вмотивованість в роботі і орієнтовність на результат. Адже важливо при будь-яких умовах залишатися професіоналом своєї справи.