IMG 8471      ТОВ «Мікрокредит» з року в рік дотримується традиції приділяти увагу дітям. 4 вересня представники компанії відвідали відділення соціально-медичної реабілітації дітей ДЦП, розумово відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки. Це відділення знаходиться за адресою: м Київ, вул. Теремківська 9.

       Рівень такого роду захворювань зростає в усьому світі, і наша країна не є винятком. Свою роль в цьому негативному процесі зіграла і складна соціально-економічна ситуація в Україні, і екологічні фактори. Все це не могло не відбитися як на здоров'ї самих матерів, так і на здоров'ї їх дітей. Тому вважаємо за свій обов'язок не забувати і допомагати дітям, присутністю і подарунками, приділяючи їм час. Цього разу були закуплені канцтовари (альбоми, картон, папір, фарби, пластилін, фломастери, олівці, клей, крейда та інше). У свою чергу вихователі з дітьми влаштували свято і весело провели час разом з їх батьками.

IMG 8469

 

ТОВ «Мікрокредит» закликає інші компанії частіше згадувати про дітей, які перебувають на реабілітації, а так само тих, хто залишився без батьків. Адже будь-яка допомога для діток буде в радість. Приділивши час для них, ви побачите усмішку і щастя в їхніх очах, а це саме те, що потрібно кожній дитині!