Вам потрібна гідна робота? А пошук роботи затягнувся? Це означає, що Ви робите щось не так. Начебто і резюме підготували правильно, вказавши всі свої плюси і гідності, але справа може бути в іншому. Останнім часом дуже часто використовують супровідний лист до свого резюме. Це хороший спосіб привернути увагу до резюме, доповнити Ваш професійний образ і виділитися серед інших кандидатів.

        Супровідний лист - це невеликий текст, який здобувач відправляє разом з резюме по e-mail. Як правило, лист не надсилається окремим вкладеним файлом, а є основою електронного листа. Потрібно написати про свій досвід, про те, чим саме Ви будете корисні данній компанії і чому хочете працювати у них. Але будьте уважні, так як багато хто робить грубу помилку, коли коротко описують інформацію з резюме.

        Швидше за все у Вас може виникнути питання, кому ж писати такого листа? Так ось відповідь проста - всім, кому Ви відправляєте своє резюме. Але є ті випадки, при яких особливо потрібно відправляти супровідний лист. В першу чергу, якщо Ви є студентом, або нещодавно закінчили навчання і Ваше резюме виглядає ще зовсім скромно, але Ви сповнені мотивації і хочете отримати досвід. Тоді у Вас є шанс розповісти про себе в супровідному листі. По-друге, Ви можете відправити його, якщо хочете потрапити на роботу в велику міжнародну компанію, де відділ кадрів повинен з великого потоку резюме помітити Ваш лист. По-третє, якщо Ви вирішили змінити вид діяльності і у Вас не достатньо досвіду в даному напрямку. Маючи величезне бажання і прагнення до навчання, Ви можете написати про свій невеликий досвід в новому для Вас напрямку і показати свою мотивацію.

        І головна порада від ТОВ «Мікрокредит» - це впевненість в своїх силах і цілеспрямованість у своєму рішенні!