cropped wp 1483447783551        Літо поступово добігає кінця, а літні дні завжди пролітають дуже швидко, але час для відпусток у нас поки ще не закінчився. До середини вересня море буде нас радувати, а промені сонця зігрівати. А якщо ж розглядати курорти закордоном, то можна відпочивати на пляжі і відвідувати цікаві екскурсії хоч цілий рік.

         У всіх нас є свої завдання і плани, але бувають форс-мажорні ситуації, і до моменту відпустки розумієш, що грошей накопичив мало. Ця ситуація не критична, в наш час практично все можливо вирішити. В даному випадку послуги компанії «Мікрокредит» будуть як ніколи до речі. Адже в метушні зборів на море, катастрофічно не вистачає часу, а консультант ТОВ «Мікрокредит» може під'їхати до Вас додому і заповнити заявку на кредит всього за 15 хвилин. Дізнавшись рішення по кредиту, Ви отримуєте гроші або на нашу фірмову карту «Мікрокредит», або на карту будь-якого банку, яка у Вас вже є.

        На даний момент нові клієнти при першому зверненні можуть отримати до 7000грн., а постійні клієнти мають право користуватися кредитами до 25000грн. Терміни кредитування Ви вибираєте самі, для того, щоб було зручно платити по кредиту.

        Якщо у Вас виникли питання, Ви можете подзвонити за телефоном гарячої лінії 0 (800) 30 60 50 (дзвінки по Україні безкоштовні) або дізнатися інформацію в найближчій філії ТОВ «Мікрокредит». Головне, що географія подорожей надзвичайно велика і цікава, і на кожному кроці Вас чекають нові яскраві враження! А ТОВ «Мікрокредит» Вам в цьому допоможе.