111111111111111111111111118 липня 2013 року відбулося відкриття філій ТОВ «Мікрокредит» в місті Івано-Франківськ та у Львові. А сьогодні ми відзначаємо 4 роки безперервної роботи злагодженого колективу в кожній з цих філій. Повірте, кожен день кваліфіковані команди працюють для того, щоб наші клієнти були задоволені обслуговуванням. А керівники філій в Івано-Франківську та Львові працюють над розвитком і покращують навички співробітників для максимального комфорту наших клієнтів при оплаті кредиту.

        Але ні в якому разі ми не забуваємо відзначити роботу молодого офісу, такого як в місті Кременчук. 28 липня минулого року до нас в компанію прийшов фахівець, який відкрив філію з нуля і розвинув до повноцінного штату співробітників. Зайшовши в наш офіс в місті Кременчук, за адресою: вул. Бутиріна 34/47, Ви зможете отримати консультацію з мало споживчого кредитування і скористатися послугами ТОВ «Мікрокредит».

        Якщо ж Вас цікавить кредитування прямо зараз, звертайтеся на гарячу лінію 0 (800) 30 60 50 (дзвінки по Україні безкоштовні) або залиште Ваш номер телефону на нашому сайті, і ми Вам зателефонуємо протягом 30 секунд.

        А ТОВ «Мікрокредит» бажає філіям процвітання, щоденних малих і великих перемог і нехай вас супроводжує успіх!