У багатьох куточках нашої країни традиції і обряди невід'ємно присутні у святкові дні. Великдень святкується кожний перший тиждень після весняного рівнодення і повного місяця. А обряди і сімейні традиції повністю злилися з цим святом. Так давайте ж обговоримо, які у нас є звичаї і що потрібно робити в цей світлий день Великодня.

        В ніч з суботи на неділю православні українці йдуть до Храму, взявши з собою яйця, м'ясо, паску, вино. Особлива увага приділяється яйцям, їх фарбують найрізноманітнішими техніками: «писанки», «крашанки» та ін. А після служби розходяться по домівках і сідають за стіл, щоб розговітися. Зустрічаючи інших людей, вони кажуть: «Христос воскрес!», А їм відповідають: «Воістину воскрес!» Всі люди обмінюються великодніми привітаннями і дарують один одному крашанки. При цьому традиційно в Україні вважається, що першим потрібно з'їсти шматок паски - символу тіла Господнього. Традиційною грою на Великдень в Україні вважається гра «битки». Сидячи за столом, необхідно битися крашанками, чия писанка трісне першою, той і програв.
pasha vesna korzinka cvetok

У святковий день Пасхи існують такі прикмети:

    Дівчата вірили, що якщо в цей день вдарять локоть, то незабаром зустрінуть свого судженого.
    
Хто першим побачить світанок на Великдень, весь рік буде щасливим.
    
Щоб уберегти дитину від пристріту на весь рік, його потрібно перехрестити великоднім яйцем.
    
Тим, хто хоче позбутися від гріхів, потрібно покататися на гойдалках.
    
Люди похилого віку в цей день розчісувалися і просили Бога, щоб послав їм стільки онуків, скільки волосся залишиться на гребінці.
    
Молоді пари цілувалися на Великдень під деревом. Це запорука міцних відносин.
    
Якщо ви почуєте стукіт дятла в цей день, значить, скоро придбаєте власний будинок.

        У свою чергу ТОВ «Мікрокредит» вітає всіх з добрим святом Пасхи. Бажає достатку в домі, миру і любові, повної чаші блага і добра, щирих сподівань і великих планів, вірних друзів та щасливої ​​родини.