16142733 1075953109216624 8904831284561669960 n         

        Дорогі відвідувачі сайту ТОВ «Мікрокредит», а так само наші постійні клієнти, пропонуємо приділити Вашу увагу нашій групі. Якщо Ви є соціально активною людиною, Вам буде цікаво і корисно користуватися нашою групою в соціальній мережі Facebook. Для цього Вам потрібно пройти по посиланню https://www.facebook.com/microcreditua/, через вхід на свою сторінку і підписатися на цю групу.

        Однозначно виникає питання: «Навіщо Вам це потрібно?». Легко і просто ми Вам відповімо на це питання. Наш клієнт зможе бачити новини, останню інформацію та новинки про ТОВ «Мікрокредит». А якщо ж Ви тільки в пошуку гідної компанії з видачі кредитів, то Ви зможете дізнатися більше про нас і взяти участь у конкурсах.

        А що з приводу конкурсів, так на це виділяється у нас багато часу. Ось наприклад найближчим часом буде конкурс, в якому виберуть двох переможців. У вигляді призу буде наручний годинник, раніше ж розігрували парасольку-тростину з логотипом ТОВ «Мікрокредит», сертифікат «Космо», щоденники, гаманці та ін. Умови та більш детальну інформацію Ви можете дізнатися в нашій групі.

«Мікрокредит» ДУМАЄ ПРО ВАС!