14 лютого - це свято всіх закоханих, але так само його називають днем ​​Святого Валентина. Всі здогадуються, чому саме присвячений це свято, але не всі точно знають про легенду присвячену цьому дню. Згідно з легендою, в ті далекі і темні часи середньовіччя владний і жорстокий римський імператор Клавдій II прийшов до думки, що самотній чоловік, який не обтяжений дружиною і сім'єю, краще буде битися на полі битви, і заборонив чоловікам одружуватися, а жінкам і дівчатам - виходити заміж за улюблених чоловіків.

        А святий Валентин був звичайним польовим лікарем і священиком, який співчував нещасним закоханим і потайки від усіх, під покровом ночі освячував шлюб люблячих чоловіків і жінок. Незабаром діяльність святого Валентина стала відома владі, і його посадили в темницю, засудивши до страти. У висновку святий Валентин познайомився з прекрасною дочкою наглядача - Юлією. Закоханий священик перед смертю написав коханій дівчині зізнання в коханні - валентинку, де розповів про свою любов, і підписав його «Твій Валентин». Прочитано воно було вже після того, як його стратили, а сама страта відбулася 14 лютого.

        Любов - це почуття, про яке складали поеми, писали романи і заради якого робилися великі справи. А ТОВ «Мікрокредит» в свою чергу вітає всіх з днем ​​закоханих! Бажаємо, щоб в цей день Ваші очі іскрилися щастям, душа співала, серце було добрим і відкритим! Нехай морозний вітер не псує Ваш настрій, а почуття завжди будуть відповідними, роман - запаморочливим, мрії - реальніше, можливості - безмежні, коли поруч друга половинка.