Свято Різдва Христового вважався другим після Пасхи з древньої Церкви і таким вважається, по сьогоднішній день. Це свято займає велике місце в житті всього світу. На всій земній кулі, де тільки проповідується ім'я Христа, святкується цей великий день, і з кожним роком, при кожному повторенні цього дня, він приносить із собою свіжий струмінь любові і світла. У кожному будинку, в кожній родині щорічно йдуть приготування до цього дня, діти чекають на нього з радісним нетерпінням, батьки з любов'ю думають про подарунки для дітей, думка про святкову ялинку наповнює всі серця.

         Різдво має свої традиції і символи. Основні ми з Вами позначимо, а це прикрашена ялинка, різдвяні свічки і гірлянди. А на вхідні двері прийнято вішати різдвяний вінок, який зустрічатиме першого гостя, який дуже важливий в цей день. Вважається, що для вдалого року першим в будинок повинен зайти темноволосий чоловік. Якщо ж зайде жінка - це погана прикмета.

        З давніх часів світло є важливою складовою зимових свят. Тому різдвяні свічки вважаються символом Різдва так само. І відзначимо ще одну традицію, а це відправляти всім своїм близьким і друзям різдвяні листівки. У наш час актуально відправляти поздоровлення. Так ось ТОВ «Мікрокредит» від чистого серця бажає, щоб це чарівне свято наповнило Ваше життя світлом, теплом, радістю і благополуччям.