Не за горами і кінець року, а справ залишилося по вуха. А як же все встигнути? Напевно, кожен другий задає собі це питання, під кінець року. Адже новий рік хочеться почати з чистого аркуша, без тягостей і торішніх незакінчених справ. У нас є відмінний варіант для успішного завершення всіх Ваших завдань. Цим методом користувалися раніше, використовують зараз і будуть користуватися ще довгі роки. Нового ми Вам не розкажемо, але метод працює!

        Беремо аркуш паперу, ручку і згадуємо всі свої незакінчені справи. Записуємо їх на папері не за важливістю, а просто в стовпчик. Поточні справи в цей список не пишіть, помити посуд або приготувати поїсти Ви точно не забудете. Пишемо ті справи, на які Ви ніяк не могли знайти вільного часу. наприклад:

    Почати ходити в спорт. зал;
    
Зробити генеральне прибирання;
    
Полікувати зуби;
    
Купити новий телефон.

        Не забудьте також вказати, ту справу, яка для Вас найважча або не приємна. Приклад:

    Сходити до лікаря;
    
Закрити борг по квартплаті;
    
Очистити балкон від давно не потрібних речей.

        Список дописувати можна в будь-який момент, так як відразу все і не згадаєш. Для того, щоб не забути про свій спискок, повісьте його на видне місце і тут же приступайте до виконання поставлених завдань. Як тільки Ви почнете викреслювати одну справу за іншою, Ви відчуєте полегшеність. Неначе Ви зняли тягар з плечей, який довгий час несли. Тільки тоді у Вас з'явитися час, енергія і бажання приступити до Ваших головних цілей в житті. Можливо, це ремонт дачі, нове хобі або власна справа.

        Бажаємо Вам успіху у всіх Ваших справах!