На сьогоднішній день практично у всіх є кредитна або зарплатна картка. Так і ТОВ «Мікрокредит» пропонує Вам свою кредитну карту для зручності в отриманні кредиту. Тим більше, маючи нашу карту, клієнт отримує кредитні кошти в найкоротші терміни.6017743f60cb

      

Ми розповімо Вам про те, що не можна робити з картою:

1. Ні в якому разі не можна вводити свій PIN-код при оплаті покупок в інтернеті, тільки тризначний код (на задній стороні картки).

Ознаки, які допоможуть визначити, що перед Вами сайт шахраїв:

  •     Вартість товару / послуги помітно нижче, ніж в аналогічних інтернет-магазинах;    
  •     Сайт, через який здійснюється продаж, маловідомий, має недбалий дизайн;
  •     Адреса сторінки оплати починається не з «https ...», а з «http ...»;
  •     Покупцеві відкрито пропонується оплатити товар перекладом за номером картки;
  •     В смс-повідомленні від банку з кодом для підтвердження операції міститься слово "переказ" замість "оплата".

2. Не повідомляйте співробітнику банку або фінансовій організації дані своєї карти. Такі питання співробітники не задають по телефону.

3. Не потрібно намагатися вставляти карту в банкомат, якщо вона заїдає. Можливо, на картрідер встановили насадку для зчитування даних.

4. Обов'язково запишіть в телефонну книгу номер гарячої лінії Вашого банку або фінансової організації. Якщо Ваша карта, раптом, застрягне в банкоматі, дана інформація повинна бути під рукою.

5. Якщо Ви хочете розплатитися в ресторані або кафе картою, варто попросити термінал. Помилкою є віддати карту офіціантові, так як він може скопіювати її дані, коли буде нести до терміналу.

6. При крадіжці або втрати картки, потрібно в терміновому порядку заблокувати карту, зателефонувавши за номером гарячої лінії.

7. Найабсурдніша помилка - це написати свій PIN-код на зворотній стороні картки. Втративши карту, Ви моментально розпрощаєтеся зі своїми грошима.

8. Найголовніше, що необхідно враховувати коли Ви хочете зняти гроші зі своєї картки, - це вибір банкомату і часу транзакції. Бажано уникати безлюдних або, навпаки, занадто гучних місць. У першому випадку Вас легко можуть підстерегти звичайнісінькі грабіжники. А ще вид людини, що виймає купюри з банкомату на безлюдній вулиці, може виявитися занадто великою спокусою. Ну а якщо банкомат розташований в дуже людному місці, то власники карти піддаються іншій загрозі. Адже в цьому випадку Ви не може бути впевнені в тому, що ніхто не зміг підглянути PIN-код, який Ви ввели.

9. Отримуючи банківську карту, необхідно розписатися на її зворотньому боці, в спеціально відведеному для цього місці (якщо така можливість передбачена).

10. Не можна піддавати карту механічним впливам, зберігати її при високій температурі, також слід берегти карту від електромагнітних хвиль і уникати попадання на неї вологи. Банківську карту неприпустимо зберігати поруч з мобільним телефоном, побутовою та офісною технікою.