Перед тим як брати будь-який кредит, потрібно виконати чималу роботу. А почати потрібно з аналізу тих кредитних організацій, які зараз представлені на ринку мікрокредитування. Гарненько переглянувши всі варіанти і уточнивши процентні ставки і умови кредитування. Вам потрібно вибрати зручний кредит для себе, так як платити потім вам.

       Але більшість людей роблять зовсім інакше, звернувшись в першу-ліпшу організацію або банк. Та ще й мигцем прочитавши договір, швиденько підписують і біжать витрачати кредитні гроші. І вже через тиждень / місяць, коли приходить перший платіж, розуміють, що і відсоток великий і платити незручно. А закінчиться така історія може простроченими платежами і великими штрафами.

       Але на цьому етапі не впадайте у відчай, а вчасно звертайтеся в ТОВ «Мікрокредит», де вам допоможуть в такій ситуації. В першу чергу ви зустрінете кваліфікованого фахівця, якого закріплюють за кожним клієнтом. Можна назвати його навіть особистий фінансовий радник. Він допоможе вам вийти зі сформованої ситуації і зробити перекредитування, зі зручними саме для вас термінами і виплатами. Таким чином, ви зможете поступово закрити кредит, уникаючи штрафних санкцій. Так само при бажанні станете нашим постійним клієнтом, і будете мати можливість користуватися знижками.

 

       transfer codesВи можете покластися на нас! А ми в свою чергу зможемо прибрати з вас вантаж незручного кредиту і поліпшити кредитну історію.