logo    На сьогоднішній день ТОВ «Мікрокредит» видала близько 50 тисяч кредитів. І близько 80% клієнтів кредитуються у нас на постійній основі. Так як відчули суттєву різницю в конкуруючій процентній ставці, ставлення співробітників компанії і швидке оформлення. І тут виникає питання. А чому саме ми відрізняємося від інших? Відмінність в першу чергу ставленням до нашого клієнта. При зверненні клієнта до нас, ми відразу закріплюємо клієнта за певним фахівцем (кредитним консультантом). Всі наші співробітники навчені і надають всю необхідну інформацію з моменту консультації клієнта до закриття кредиту або оформлення наступного кредиту (з можливістю збільшити суму).

      Сьогодні ми хотіли б зробити акцент на новий продукт для наших постійних клієнтів. Це нові послуги !!! По-перше, оформлення в найкоротші терміни, якщо ви вже користуєтеся картою Мікрокредит. По-друге, для постійних клієнтів ми створили новий продукт з більш вигідним %. Більш детальну інформацію ви зможете отримати в найближчому відділенні або у свого кредитного консультанта.

      До вашої уваги, ми хочемо представити думку нашого постійного клієнта (м.Київ): «Звертайтаюсь до Мікрокредит вже в третій раз. Зрадів, що відсоток по кредиту став менше, так як збираюсь звертатись за кредитом и в майбутньому, а переплачувати зовсім не хочу. Тим паче, сьогодні мало хто йде на зустріч клієнту, в основному все тільки дорожчає. І ще вдячний консультанту, який мені нагадує кожен раз, про мій платіж, щоб не забув ».

«Мікрокредит» ДУМАЄ ПРО ВАС!