Сьогодні ми хотіли б, поділиться з вами частиною нашого свята, а так само фото звітом і привітаннями. А найголовніше - нашим дружним колективом співробітників, які працюють по всій Україні. Поєднавши роботу всіх співробітників більше ніж в 100 містах, ми представляємо велику і конкуруючу компанію, яка протягом 5 років пропонує свої послуги на ринку малоспоживчого кредитування.

      Працюючи в ТОВ «Мікрокредит» ви в першу чергу отримуєте безкоштовне навчання, офіційне працевлаштування та великий дружний колектив. Ми отримали велику кількість поздоровлень і сьогодні трохи поздоровлень вам покажемо. І перший наш колектив, який надіслав вітання, працює в місті Дубно:

      «Шановні друзі та колеги!
Сердечно вітаємо з Днем народження Нашу компанію. Бажаємо, щоб набутий цінний досвід та високі результати роботи з кожним роком були все більшими та кращими, з'являлися нові клієнти та нові друзі, які підтрімають у важкі хвилини. Успіхів и процвітання нашій чудовій компанії! »

     «Вітаємо нашу фірму, її колектив, і особливо її засновніків з днем ​​народження! Бажаємо процвітання та успіхів у бізнесі!
З 5-ти річчям МІКРОКРЕДИТ !!!
Колектив філії в м. Луцьк »

     «Вітаємо всіх працівників з ювілеєм! Бажаємо компанії сталого розвитку, нових досягнені, високих прибутків, а працівникам кар'єрного росту і солідних зарплат!
Зі святом колеги! Колектив філії в м. Чернігів »

    «Що таке фірма? Фірма - це люди, це співробітнікі, це все ми ... А день народження фірми - це чергова річниця нашої спільної роботи, нашої самовідданої праці в одному напрямку! Тому привітаємо самперед себе і, звичайно, нашого директора, який зумів зібраті такий чудовий колектив! З днем ​​народження нас! Колектив філії в м. Шостка »

    «Поздоровляємо вас з ювілеєм. Зичимо подалі Успіхів! Ясного неба и тепла, в жітті вам згоди та порядку, щоб доля світлою була. Колектив філії в м. Ковель »

 lutskdubnochernigov