Необхідність отримати інформацію про мету видачі - це бажання фінансової організації визначити ступінь ризику неповернення кредиту. Дані про призначення отримання коштів клієнтом вказуються в заяві-анкеті, яке оформляє кредитний консультант на дому у клієнта або особисто у відділенні фінансової організаціі.head pic02

       Частим приводом отримання кредиту служить проведення ремонтних робіт в житловій власності. Вартість матеріалів, послуг велика, роботи необхідно провести в стислі терміни, тому значна кількість позичальників вказують дану причину при укладенні договору.

    Іншим поширеним варіантом, при якому необхідні додаткові кошти, є проведення дорогого санаторно-курортного лікування або відпочинку, вартість яких не вкладається в щомісячний бюджет.
    
Так само часто вказують причину мікрокредитування - погашення кредиту в
246 банку або фінансовой організації, де менш зручні умови.
    
Вказують причиною отримання коштів на розвиток підсобного господарства, оборотний капітал, закупівля товару для збільшення прибутку.
    
Так само не забуваємо про свята! Привітати кохану людину або близького родича з найближчим святом хочуть всі, але не всі укладаються в свої фінанси. Тому звертаються за мікрокредитом.
    
Багато людей звертається до нас за кредитом на лікування, операцію, покупку лікарських засобів, для себе або ж близьких родичів.

        І в кінці хотілося б додати, що найголовніше, щоб взяти кредит вам потрібно бути відкритим до озвучення вашої причини кредитування. Звернувшись в ТОВ «Мікрокредит» ви завжди знайдете допомогу і правильно підібраний кредит, без обтяження вашого фінансового стану.

    «Мікрокредит» ДУМАЄ ПРО ВАС!