Найчастіше люди отримуючи освіту, набираючись невеликого досвіду не впевнені в своїх силах в пошуку роботи. Плюс до цього, ще й багато роботодавців дуже різкі у підборі персоналу і не дають можливість молодим фахівцям почати кар'єру у них. Багато в чому грає плачевну роль брак досвіду роботи, в іншому випадку не та спеціалізація або ж в цілому відсутність вищої освіти. Сьогодні люди стикаються з різними перешкодами на шляху до гідної роботи.

           Фахівці з підбору персоналу в ТОВ «Мікрокредит» так само стикаються з труднощами при підборі персоналу, але мають гнучку систему підходу до майбутніх співробітників. Їм важливо розуміти наскільки людина готова працювати, його можливості, бажання і завзяття до роботи, ніж сухі дані про фінансову чи іншу освіту. Практика і досвід роботи вітається, але якщо ж такої немає, наша фінансова організація проводить навчання для будь-якої посадової рівня, безкоштовно.

Shadow People

        У ТОВ «Мікрокредит» відкрита вакансія на посаду кредитного консультанта у всіх філіях і секторах по Україні. Не важливо, пенсіонер ви або студент, є у вас досвід роботи в цій сфері чи ні, важливо тільки ваше бажання і прагнення до роботи. Підхід до консультанта багатосторонній, так як ми підбираємо зручний для вас графік роботи. Є можливість працювати пів дня, поєднуючи навчання або ж основну роботу. За кожним консультантом закріплюється менеджер, який допомагає в роботі.

           Маючи вищу освіту, вам може бути представлена ​​посада менеджера команди з видачі кредитів. У цьому випадку кандидату на посаду потрібно вміти працювати в колективі, бути керівником і вміти ставити правильні завдання (будучи прикладом для своїх підлеглих). На цій посаді ви - це керівник команди кредитних консультантів.

         Якщо ж у вас є досвід роботи на керівній посаді, ви можете розглянути вакансію директора філії ТОВ «Мікрокредит». У вашому підпорядкуванні буде вся філія (менеджери та їхні команди кредитних консультантів). Тут відповідальність покладається на вас, як на керівника з певним багажем практики і вміння знайти підхід до кожного співробітника. Потрібно бути прикладом для всіх і досягати результатів спільно зі своєю командою.

       Але якщо ж ви набралися досвіду і у вас є бажання займатися розвитком системи наших офісів, тоді ви читаєте правильну статтю. Ми будемо раді цінному співробітникові, для досягнення загальних цілей у розвитку нашої фінансової організації. Посада менеджера з регіонального розвитку актуальна і на сьогодні. Якщо ви готові і любите бути першим, бути кращим і успішним, тоді ми вас чекаємо !!!

         В першу чергу, працюючи в ТОВ «Мікрокредит» ви отримуєте безмежні можливості зростання і можливості для вашого розвитку, розвиваючи нашу компанію. Працюючи у нас, ви не просто "відсиджуєте робочий час", ви досягаєте поставлених завдань, розвиваєтеся і впроваджуєте свої методи роботи. Керівництво завжди вітає активних і цілеспрямованих людей, що бажають зростати до своєї вершини!