Сучасні люди вже давно оцінили всі принади кредитів, які можна взяти в будь-який час, практично в будь-якій сумі, на будь-які терміни і з мінімальними процентними ставками. Купити можна відразу і все що завгодно в залежності від бажань. Гроші, звичайно, доведеться віддавати потім, включаючи невеликий відсоток. Без відсотків сенсу кредитування немає, а тому це невід'ємна частина будь-якої позики.
               
Кредит видається з давніх часів, багато людей не один раз у своєму житті беруть кредит. Кредитуються як фізичні, так і юридичні особи. Про кредити і його різновиди розмовляти можна нескінченно, в даній статті ми пропонуємо подивитися цікаві факти про кредити, які не залишать нікого байдужими. Отже:

    1. Перші кредити в світі з'явилися в Ассирії, Вавилоні і Єгипті. Вчені знайшли цьому підтвердження, в VIII столітті до н.е. існували перші лихварі, які давали гроші в борг під відсотки. Також в побуті тоді були спеціальні банківські квитки (аналоги сучасних цінних паперів), які називалися Hudu.
    2.
У Стародавній Греції кредитори на землі своїх боржників розміщували таблички, які називалися hypothéke (іпотека). Вона означала, що при невиплаті кредиту земля перейде у власність кредитора.
    3.
Найстаріший банк світу під назвою Banca Monte Dei Пасхи ді Сієна розташовується в Італії. Дана кредитна організація з'явилася ще в далекому 1472 році.
    4.
Перша реклама про кредитування з'явилася в 1730 році, де Крістофер Торнтон (який подав рекламне оголошення) запропонував споживачам купувати меблі і раз в тиждень розплачуватися за неї.
    5.
Прототипи бюро кредитних історій - це організації 19 століття, які збирали відомості і надавали замовникам інформацію про окремих торговців і підприємствах. Дані відомості були головним підтвердженням надійності потенційних ділових партнерів.
    6.
Споживче кредитування - сьогодні одна з найбільш затребуваних послуг фінансування в економічно розвинених країнах світу. Тільки населення Європи за один рік приймає близько 166 млрд. євро в кредит.
    7.
Найактивніші кредитні позичальники - це люди у віці від 25 до 45 років.