1 червня - міжнародний день захисту дітей. Це не тільки найбільш радісне свято для дітвори, але й нагадування дорослим про те, що діти потребують їх постійної турботи і захисту.

             У 1949 році в Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок День захисту дітей став реальністю. І в 1950 році вперше відзначали це свято. А в цьому році фінансова компанія «Мікрокредит» в особі співробітників привітали дітей, в інтернатах і дитячих будинках, зі святом.

             У місті Калуш є центр реабілітації дітей інвалідів «Лобродія Калузька», де і вітали діток наші співробітники. У Кам'янці-Подільському відвідали ДНЗ №17 та привітали групу дітей інвалідів. У місті Дубно відвідали будинок інтернат для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Так само в Конотопі, Ніжині та Прилуках наші співробітники не забули привітати і приділити увагу діткам.

             У свою чергу ТОВ «Мікрокредит» виділив гроші на потрібні речі та подарунки для дітей. Для деяких це були ліки, для інших ремонтні матеріали або ж спортивний інвентар. Фінансова організація рада дарувати тепло і турботу, адже саме діти її потребують.

Конотоп:

11imageКамянець-Подільський:

image 1

Дубно:

12image