Успіх отримання кредиту приватними особами і раніше залежав від безлічі факторів, але сьогодні банки зробили вимоги до позичальника ще більш жорсткими. Але в ТОВ «Мікрокредит» ви знайдете найбільш зручні умови кредитування. Вимоги фінансової організації до клієнта: тільки паспорт і ідентифікаційний код. Так само є основні нюанси з розгляду заявки на видачу кредиту:
1. "Чиста" кредитна історія.
           
Працівники можуть відмовити вам в отриманні кредиту, пославшись на те, що у вас негативна кредитна історія. Потрібно розуміти, що кредитні історії зберігаються протягом 15 років і не виправляються.

2. Розмір кредиту.
           
Розмір кредиту залежить від рівня вашого щомісячного доходу. Сума щомісячних виплат за кредитом (з урахуванням відсотків) не повинна перевищувати певної частки доходу позичальника. При цьому мінімальний розмір кредиту обмежений. На практиці виходить, що отримати кредит неможливо, якщо ваш дохід нижче певного рівня.

3. Формальні вимоги до клієнта.
         
Існує стандартний набір вимог до потенційного клієнта:
1. Вік позичальника від 21 року;
2. Наявність постійної реєстрації клієнта в місті або районі, де він отримує кредит;
3. Підтверджений дохід.

           Існують також і інші вимоги до позичальників з різних видів кредитів, список яких можна прочитати на сайті або отримати в його відділенні. Важливо розуміти, що орієнтуватися тут потрібно не на рекламу банківських послуг в стилі «швидко і просто», а на список конкретних документів і точних вимог.
           
На щастя в ТОВ «Мікрокредит» фахівці мають великий досвід у вирішенні «проблемних ситуацій» (відсутність офіційної роботи, погана кредитна історія та інше). Наша робота - допомогти вам з правильним кредитом в найкоротші терміни.