NLGV85e4uFI               ТОВ «Мікрокредит» не тільки успішна компанія, але і завжди крокує в ногу з часом і тенденціями. На сьогоднішній день стали популярні соціальні мережі і люди проводять дуже багато часу там. У цьому є багато плюсів, так як сидячи вдома ти можеш, зайшовши в інтернет знайти все, що тобі потрібно, від одягу і продуктів, до послуг і кредитування.

               Наша компанія представлена ​​в таких соціальних мережах як Вконтакті. І з кожним днем ​​збільшує кількість своїх учасників. На сьогоднішній день їх вже 1102 особи.

               Якщо ви ще не є нашим співробітником, то в групі https://vk.com/microcreditua ви зможете побачити фотографії наших офісів, співробітників і керівництва. Так само подивитися, як проходять наші спільні свята і як відпочивають співробітники-активісти, які виграли в різних акціях.

             У групі «Мікрокредит» постійно проходять акції та розіграші. На даний момент ми можемо побачити і взяти участь у розіграші з подарунком - наручний ретро годинник. За умовою розіграшу звертайтеся до групи.

             Якщо ж ви шукаєте компанію, де можна було б взяти кредит швидко, надійно і зручно, то на всі питання ви зможете знайти відповіді в нашій групі. Додавайтеся! Беріть участь! Будьте кращими у своїй справі!