Fotolia 59511025 Subscription Monthly M       Спочатку практика заповнення заявки на дому у клієнта була відкрита не ТОВ «Мікрокредит» на подив багатьох наших клієнтів. Виникає багато питань: Чому на дому? Що ви хочете побачити вдома? Я боюся впускати незнайомих людей додому ... Для того, щоб показати вам плюси наших умов і відмінностей від безліч інших організацій, ми вам наведемо як приклад кредитні організації послугами яких користуються мільйони людей по всьому світу.

       «Домашні гроші» - це провідна російська організація в сфері мікрофінансування. Компанія заснована в 2007 році і представлена ​​в 54 регіонах Росії. На сьогоднішній день клієнтами є понад 280 тис. осіб в 6 федеральних округах, 3156 населених пунктах. Загальна сума виданих позик становить понад 19 млрд рублів. Дана організація надає послуги кредиту на дому: заявка оформляється будинку у клієнта, платежі так само збирають на дому.

       Вашій увазі ми надаємо таку ж кредитну організацію «MicroCred», яка працює в семи країнах Африки. Кількість клієнтів на даний момент понад 80 000 чол., а штат співробітників близько 620 чоловік.

     «IPF» (International Personal Finance) - провідна організація з видачі кредитів на дому, яка працює в восьми країнах на території Європи і Мексики. «Наша бізнес-модель працює вже близько 130 років і є добре відомою, стійкою і вигідною нашим клієнтам» - кажуть представники. «Наші клієнти будують довгострокові відносини з клієнтами. Вони видають кредити і задовольняють вимоги клієнтів, приходячи раз в тиждень за платежем, до клієнта додому ».

       За допомогою кредитування на дому клієнтам дуже зручно, практично і економно користуватися послугами саме таких організацій. Зайнявши свою нішу у великій системі кредитування, такі масштабні кредитні організації отримали велику популярність і потребу у населення. Така бізнес модель дозволяє ТОВ "Мікрокредит" надавати кредити дешевше ніж наші конкуренти, які видають кредити за лічені хвилини і не переймаються про платоспроможність клієнта. Як приклад візьмемо наші кредити, які становлять 0,5% в день, в порівнянні з іншими, які видають під 2% в день, ломбарди від 1% і вище з обов'язковою заставою. ТОВ "Мікрокредит" надає вам вигідні умови зі зручністю та комфортом для вас.