index       На сьогоднішній день існує дуже багато різних фірм, які обманюють простий народ. Люди приходять взяти гроші в кредит, а їм пропонують сплатити початковий внесок для розгляду заявки. Ці фірми є пустушками, які через деякий час змінюють місце розташування офісів. Після ви не зможете повернути свої внески, і тим більше отримати кредит у них.

Відмінні риси шахрайських пропозицій:

  •     беруть у позичальника гроші на стадії прийому, розгляду, або обробки заявок на кредит;    
  •     пропонують членські або інші регулярні внески для отримання права скористатися позикою;
  •     в будь-якій формі беруть гроші, крім безпосередньо оплати відсотків або комісійних вже на стадії погашення клієнтом кредиту;
  •     надають посередницькі або будь-які інші послуги, крім фінансових;
  •     вимагають надання застав (за винятком ломбардів) і / або поручителів при видачі незначних сум;
  •     обіцяють будь-якій «людині з вулиці» великі суми позик без стандартної процедури перевірки платоспроможності.

       У тому, що в Україні розплодилися фінансові шахраї винні закони, що дозволяють їм залишатися безкарними. Але і люди повинні бути пильними. Треба уважно читати договір, який вам пропонують підписати. Пам'ятайте, якщо документ написаний дуже дрібним шрифтом, значить, людині, що склав його, є що приховувати.

     І ще подібні фірми іноді маскуються під бренди відомих банків, наприклад, додаючи до популярної розрекламованої назви слово «инвест» або «кредит». Люди ловляться на низькі процентні ставки, на можливість отримати гроші просто і без метушні, багато не переплачуючи. Найприкріше, що жертвами подібних фінансових махінаторів стають соціально незахищені громадяни. Будьте уважнішими!