snizitprocentpokreditu

ТОВ «Мікрокредит» розпочало свою діяльність з 2010 року. За цей час приймала і зараз приймає велику кількість співробітників від студента до пенсіонера. Найчастіше люди думають, що для роботи в сфері надання кредитів потрібно тільки фінансову освіту. Вони помиляються! При цьому втрачають можливість реалізувати себе в цій сфері, а також отримувати гідну заробітну плату.

Якщо проаналізувати, хто саме працює в ТОВ «Мікрокредит», то ви зможете побачити людей з різних сфер, а також різних вікових груп. А якщо ж на даний момент ви є безробітним, тоді ви побачите, що для вас відкриті двері в нашій організації, не дивлячись на ваш вік або сферу діяльності в минулому.

В першу чергу впадає в очі і приємно дивує активність жінок в сфері надання кредитів. Вони складають 61% співробітників і тільки 39% становлять чоловіки.

Приймаючи на співбесіду наших співробітників, ми обов'язково уточнювали, ким раніше працювали і в якій сфері. Нас не могло не здивувати, що приходили викладачі, психологи, політологи, перекладачі і досягали гідних успіхів в нашій організації. Звичайно ж, кожен співробітник проходить у нас безкоштовне навчання і набирається досвіду, але в першу чергу це бажання.

Ми підрахували, що приблизно 20% співробітників є ще студентами, але вже пройшли безкоштовне навчання у нас і заробляють свою першу зарплату. 10% становлять пенсіонери, яким часто не вистачає своєї пенсії або ж нудно сидіти вдома без діла. 30% наших співробітників поєднують і працюють поза нашою організацією, ще десь.

Таким чином, ми підкреслили безмежність напрямків наших цінних співробітників. І поставивши їх в приклад показали вам, що все можливо і робота є завжди. Потрібно прагнути і досягати своїх висот!