imagGGGe

Світ розвивається, і разом з ним розвиваються всі його складові. Гроші, які існують вже кілька тисячоліть, тепер часто ховаються в маленьких пластикових картах.

Для того, щоб займати лідируюче місце в своєму сегменті ТОВ «Мікрокредит» завжди йде в ногу з зручністю і новизною. Таким чином, нашим клієнтам, ми надаємо карти. З їх допомогою вам буде простіше в зверненні з приводу кредитування. До плюсів видачі грошей на карту ми можемо віднести:

Зручно. Не потрібно намагатися дати необхідну суму касирові «без здачі» - простягнув карту, і покупка здійснена!

Так само незаперечним плюсом є оплата всіх ваших покупок не виходячи з дому, через інтернет. Можна замовити авіаквиток або купити подарунок своїй половинці, оплатити послуги зв'язку або купити нове взуття до сезону. І не тільки, ви так само можете оплатити ваші комунальні платежі і робити грошові перекази, не встаючи з дивана. І все це можливо за допомогою карти «Мікрокредит».

Безпечно. Витягнуті спритним шахраєм готівки ніколи до вас не повернеться. Карту ж можна просто заблокувати, зателефонувавши на гарячу лінію.

Швидко. Отримати гроші на карту ви можете через годину, після позитивного рішення по вашому кредиту. Без черг, додаткових документів та інших дій.

Без комісій. Взявши кредит на карту «Мікрокредит» ви з легкістю знімаєте гроші в будь-якому банкоматі без будь-яких комісій.

Ще в 1951 році маленький банк Long Island Bank випустив першу карту, для зручності. На даний момент ми можемо помітити, що більше 50% населення від 16-60 років користуються картами. Так як для нашої фінансової організації важливо завжди бути на плаву і не поступатися в зручності, ми пропонуємо кредитуватися з картою «Мікрокредит».