кредитыВ сучасному світі, де з кожним днем прогресують технології, час дорого вартує, а на кожному кроці пропонують різні види послуг, головне не розгубитись, та обрати саме те, що потрібно Вам. Бо, наразі, всім відомо, що реклама це двигун торгівлі. А чи насправді, за яскравими вивісками та лозунгами ми отримаємо те, на що розраховуємо.

  Це стосується і сфери фінансових послуг. Банки, фінансові установи, ломбарди надають людям позики, в котрих ми, споживачі, потребуємо. І не дивно, що можна розгубитись. Давайте спробуємо розібратись в перевагах і недоліках найпопулярніших організацій, як мікрокредити(які надають фінансові установи) і ломбарди!Одразу зауважимо, що і перший, і другий варіант має право на існування, і має своїх споживачів. І фінансові установи і ломбарди надають нам кошти. Проте рlombardізняться тим, що ломбарди, віддають кошти під заставу коштовностей, техніки, тощо, а фін.установи такого не потребують. Також однією з головних відмінностей є сам факт погашення. Наприклад, в ломбардах Ви можете користуватись коштами будь скільки часу, головне, щоб сплачували відсотки вчасно за кожен день користування, а основний борг Ви маєте віддати одразу однією сумою. Що ж стосується фін.установ, то оплата по кредиту здійснюється таким чином, що в обов'язковий платіж включено відсотки за користування кредитом та частина основного боргу - "тіла кредиту". Перевагою ломбардів є те, що кошти вони видають одразу після укладання угоди, фін. установи через декілька годин. Хіба декілька годин вартують тієї застави?І ще є деякі відмінності. Наприклад, ви захворіли і не встигли сплатити вчасно. Ломбарди без вагань реалізують Вашу заставу, фін.установи до цього відносяться більш лояльно, якщо Ви надасте доказ того, що не здійснили платіж з поважних причин. І основне, ломбарди занижують заставну вартість майна, щоб себе ж перестрахувати, а фін.установи довіряють Вам свої кошти без сумнівів.

   Вирішувати, звичайно Вам! А фін.установа "Мікрокредит" в свою чергу обіцяє якісне обслуговування, мінімум  документів, жодної застави, швидкість зарахування коштів і націленість на довгу, плідну, якісну співпрацю!

    З повагою до клієнтів "Мікрокредит"!