1апреля мальчикЛюдина протягом усього життя живе емоціями. Вони бувають позитивними і негативними і супроводжуються певними обставинами. Посмішка — це одна з найпозитивніших емоцій! Це стан нашої душі. Навряд чи, Ви колись бачили людину, яка посміхається, коли їй погано, чи тяжко.

Сьогодні ми хочемо Вам розповісти про сміх якомога більше, для того, щоб Ви посміхались щодня!

Найчастіше люди навіть не задумуються над тим, скільки і на що вони витрачають свій час. Згідно досліджень, людина за своє життя посміхається близько 290000 разів. Сміх — це природня реакція організму на зовнішні подразники. Це чітко прослідковується тоді, коли Вам посміхаються, навряд чи Вам у відповідь захочеться плакати. Посмішка має дзеркальний характер. Цікавим фактом є те, що сміх вивчає ціла наука, яка називається “гелатологія”. Посмішка з'являється у дітей вже через декілька днів після нарождення. І напевне Ви помічали, що діти сміються набагато частіше, ніж дорослі. У вирії сучасного життя, коли всі займаються рутинними справами, ми забуваємо посміхатись... Але чому? Навіть з біохімічної точки зору сміх дуже корисний, тому що знижує рівень кортизолу в організмі. І як не дивно сприяє підвищенню імунітету.

Тому, ТОВ “Мікрокредит” наполегливо рекомендує — зупиніться! Озерніться довкола і посміхайтесь! Якщо у Вас немає настрою, підійдіть до дзеркала і посміхніться собі. Посміхніться людині, яка їде поряд в автобусі. Давайте почнемо дарити людям позитивні емоції і світ стане краще і добріше!

Компанія “Мікрокредит” вітає усіх зі святом 1 квітня! Ми бажаємо Вам тільки позитивних емоцій і ярких вражень. І якщо у Вас немає того, хто може посміхнутись Вам, завітайте до нас, і ми це зробимо із задоволенням!