cat grass 4x3На дворі довгоочікувана яскрава весна! Травень в повному обсязі розгорнув свої володіння. Яскраві барви квітів, неперевершений аромат бузку, зелені вбрання дерев і спів пташок має налаштовувати нас на позитив і дарувати натхнення. Але що робити, якщо на дворі весна, а в душі лютують морози і ми не відчуваємо душевних змін?

Ми хочемо надати декілька порад як зробити настрій весняним! Адже лише гармонія зовнішнього і внутрішнього світу дає нам наснагу, дарує нові емоції і бажання для нових звершень! Тому ми пропонуємо ТОР 5 порад, які неодмінно Вам допоможуть:

- Сходіть на масаж. Це дуже дієвий спосіб розбудити своє тіло від зими. Масаж з приємними оліями відкриє Вас по новому і все навкруги заграє новими барвами.

- Генеральне прибирання. Саме так, генеральне прибирання допоможе Вам позбутися від старих, непотрібних речей. Після прибирання Ваша квартира почне “дихати” весняним повітрям з квітковими ароматами позбувшись залишків сірої зими. Можливо, настав час зробити перестановку або поповнити свою квартиру новими і яскравими дрібничками.

- Шопінг. Не обов'язково витрачати багато коштів, щоб порадувати себе. Перетворіть “зирінг” на “шопінг”. Придбайте нові туфлі або яскраву сукню. Чоловіків якісне і гарне взуття, або яскрава краватка чи запонки теж не залишать байдужими. Якщо все навкруги оновлюється, то і ми маємо це робити.

- Живе спілкування. Дуже дієві ліки для настрою. На дворі наразі прекрасно. Погода чудова, пташки співають, комашки бігають по своїм справам. Цим треба насолоджуватись. Організуйте прогулянку з друзями до парку, або виїзд на природу. Гарне, тепле спілкування в чудовій атмосфері не дасть шансів депресії.

- Подорожуйте. Якщо ніхто і ніщо Вам не допомагає — збирайте валізи. Поїхати в інше місто, іншу країну, змінити звичну обстановку просто необхідно. Побачивши щось нове і цікаве дасть підсвідомості поштовх для нових звершень, для оновлення, і Ви побачите, що зміни вже розпочались. Ви почнене дихати на повні груди, з'явиться бажання рухатись тільки вперед з новими силами!

ТОВ “Мікрокредит” бажає усім справжнього весняного настрою. Якщо у Вас виникають фінансові труднощі з реалізацією тієї чи іншої ідеї ми завжди раді Вам допомогти. Ми підберемо Вам найкращі умови кредитування, щоб Ви могли сміливо рухатись вперед і поєднувати приємне з корисним. Наші менеджера завжди відкриті для живого спілкування, бо наші клієнти — це наше натхнення і наш весняний настрій!