heloweenЩодо святкування “Хелловіну” ходять багато думок. І вони істотно різняться між собою. Одні категорично проти святкування наймістичнішого свята року, а інші, навпаки, підтримують.

Свято “Хелловін” - досить сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського. Це свято відзначають у США, Канаді, Англії та Ірландії.

Традиційним символом “Хелловіна” є гарбуз, з вирізаним лицем, всередині якого горить вогонь. Гарбуз символізує злих духів, а вогонь, навпаки, символ відлякування нечисті.

Противники такого святкування обурені тим, що цим святом приманюють злих духів. Вони впевнені, що з потойбіччям не можна шуткувати. А ті, хто із задоволенням готуються до “Хелловіну” стверджують, що свято показує духам, що їх пам'ятають і шанують. Їх позиція грунтується на тому, що духи теж до певного моменту були живими.

Звичайно, перш за все, ми повинні дотримуватись своїх традицій, проте, це не забороняє поважати інші культури й звичаї.

А поки Ви вирішуєте чи потрібно святкування Вам, ми не будемо питати: “Цукерки чи життя?” Ми задамо зовсім інше питання: “Чи потрібен Вам кредит?”. В незалежності від свят ми готові бути підтримкою за будь-яких умов.