peremogaТОВ “Мікрокредит” задля покращення своєї діяльності та якості обслуговування брала участь в конкурсі “Українська народна премія”. Нещодавно, а саме в жовтні місяці, за підсумками незалежних аудиторів ТОВ “Мікрокредит” було визнано переможцем у номінації “Найкращий сервіс кредитів (до зарплати).

Ми перемогли! Для нас це дуже вагома нагорода, адже голосування проводиться серед українських споживачів. Тобто, “Мікрокредит” можна називати народним сервісом у кредитуванні. Адже наші споживачі — це найкращі та найщиріші критики. Оголосити себе найкращими може кожен, а визнання — це справжнє лідерство.

Ми дуже вдячні Вам, наші клієнти, споживачі, друзі та товариші за підтримку. Отримання таких нагород стимулює нас удосконалюватись, тримати рівень якості, та без перебільшень, мотивує до нових звершень. Ця нагорода досягнута, не лише завдяки кропіткій праці всієї команди “Мікрокредит”, а й завдяки Вам — наші споживачі-критики. Ми цінуємо таку взаємодію! Тому хочемо, щоб Ви пораділи разом з нами!