dr 1Так склалося, що людина проводить більшу частину дня на роботі. Тому й не дивно, що рідна компанія та улюблений колектив стають невід'ємною частиною нашого життя. І день народження компанії завжди значуща подія, з якою хочеться ділитись!

Сьогодні виконується 8 років, як компанія “Мікрокредит” почала підкоряти простір кредитування! Це вік, коли граніт клопіткої праці починає піддаватись огранці, та перетворюється на більш благородне каміння. За 8 років компанія чітко вималювала свої цілі, та йде до мети.

За цей час були й злети, і падіння. Але вдячність наших клієнтів, давала нам поштовх рухатись вперед. Завдяки Вам, наші споживачі, ми вдруге отримали перемогу у номінації “Краща програма швидкого кредитування” у конкурсі торгових марок “Фаворит Успіху”. Ми здобули перше місце, як “Найкращий сервіс кредитів (до зарплати)” у конкурсі “Українська Народна Премія”.

Здобуваючи перемоги ми удосконалюємось. Тому, у цьому році для зручності та швидкості обслуговування, ми впровадили новий сервіс онлайн кредитування. Також розробили 6 кредитних продуктів задля того, щоб кожен міг обрати кредит, зручний саме йому.

Будемо вважати, що вісім — це щасливе число, яке символізує безкінечність. Бажаємо Вам і нам завжди бути успішними, йти до своєї мрії та бути впевненими у завтрашньому дні. Цінуємо кожного. З днем народження!