NG 1Як швидко плине час. На календарі останній місяць року. А так багато запланованих справ ми ще не зробили. Або розпочали та не завершили. Можливо, поки є час, треба переглянути свої заплановані справи, та вдало їх завершити до кінця року. А ми пропонуємо ТОР важливих справ, які треба встигнути зробити до Нового Року.

Сплануйте новорічні канікули. Всім відоме висловлювання: “Як Новий рік зустрінеш, таким і буде цілий рік”. І як часто нас запитують: “Що будете робити на Новий рік?” Щоб не замислюватись на цим питанням в останню мить, сплануйте святкування заздалегідь. І тоді, обов'язково Новий рік буде вдалим.

Провідайте близьких, яких давно не бачили. Поспішаючи нам завжди не вистачає часу. І наче плануємо, розраховуємо і все одно, час летить. Тому, зробіть приємність собі й своїм близьким. Спілкування з давніми друзями, родичами приносить багато позитивних емоцій.

Зробіть те, на що раніше не могли зважитись. Заговоріть з незнайомою людиною на вулиці, заведіть домашнього улюбленця. Якщо немає такої змоги відвідайте притулок для тварин. Допоможіть безхатченку з їжею, або придбайте щось у старенької бабусі (навіть якщо вам її товар не потрібен). Добрі справи завжди наповнюють наше життя сенсом.

Кажіть “я люблю тебе” кожен день. Найважливіші слова ми говоримо дуже рідко. Потім, в майбутньому, ми шкодуємо про те, що не висловлювали свої почуття та емоції. Тому кажіть їх тому, хто потребує вашої любові та підтримки.

Відпустіть образи. З важким серцем проводжати рік та зустрічати новий не варто. Поки є трохи часу у старому році, налагодіть свої стосунки з тими, на кого ображаєтесь. Простіть та попросіть прощення самі. Бо в Новий рік ми маємо ввійти з чистим серцем та щирими почуттями.

Навчіться готувати нову страву. Це буде новим експериментом у старому році. Таким чином, ви порадуєте своїх близьких та, можливо, створите шедевр.

І наостанок, візьміть листок паперу, напишіть у ньому, що у вас вийшло в цьому році, і на чому треба зробити акцент у новому. Лише коли ви самі собі проговорюєте свої помилки, є можливість їх виправити.

ТОВ “Мікрокредит” нагадує, що до Нового року залишилось 28 днів. Нехай вони будуть насиченими позитивними подіями. І якщо у Вас є гарні плани, але трохи не вистачає можливостей, ми із задоволенням допоможемо вам. Для вас працюють офіси та діє онлайн сервіс швидкого кредитування!