sv mukolayНа порозі день святого Миколая. Свято, яке чекають і дорослі, і малі. Адже в цей день відбуваються дива. Але в цього дня є своя, не менш захоплююча історія.

Свято Миколая прийшло в Україну у 1088 році. На честь цього святого, княгиня Ольга збудувала один із перших храмів Київської Русі. З давніх часів святий Миколай вважається заступником простого люду, особливо несправедливо скривджених. Він опікується моряками та тими, що подорожують. Згідно повір'я він завжди поспішає на допомогу.

Ще з давніх давен ікона святого Миколая висіла в кожній хаті. А наші бабусі та прабабусі не тільки обмінювались подарунками, а ще влаштовували святки, варили узвар та кутю. Таким чином вони просили, щоб рік був родючий на ячмінь та на плоди.

Святого Миколая можна назвати прадідусем діда Мороза та Санти, тому що саме з цього святого малювались образи цих казкових персонажей.

Хто знає, чи насправді це казкові персонажі, чи дорослі забувають про дива, коли виростають, але беззаперечним фактом є те, що святий Миколай був живий, і судячи по цілющим властивостям його ікон і мощей був по істині святий.

ТОВ “Мікрокредит” бажає всім бути трішки дітьми, вірити в дива, та не забувати дарувати увагу, емоції та подарунки. З нашої сторони, ми обіцяємо допомогти вам стати Миколаєм, щоб ви змогли подарувати найріднішим такі бажані, такі довгоочікувані подарунки.