kredutyvannyaБудь-який бізнес та й саме життя існує завдяки правилам. Правила є різні, і їх виконання певним чином полегшує, або оптимізує той чи інший процес.

Правила кредитування не виключення. Вони існують і навіть регулюються державою. “Мікрокредит” завжди працює у режимі прозорості, тому ми вирішили розповісти основні правила кредитування.

Перше правило. Чітке обґрунтування реальної відсоткової ставки по кредиту. Раніше багато компаній, прописували реальні відсотки дрібним шрифтом, щоб потенційний клієнт не міг самостійно визначити ті відсотки, які має сплатити насправді. Або включали комісії, страхові внески, тощо. Наразі кожен клієнт має право знати, реальні відсоткові ставки до моменту підписання кредитної угоди.

Друге правило кредитування. Встановлення чіткого алгоритму сплати по кредиту. Тобто, в разі прострочення кредиту оплата має здійснюватись в першу чергу прострочених виплат, а потім штрафи та пеня. Або розподіл рівномірно між простроченою заборгованістю та штрафами і пенею. Іноді, кредитні компанії забирають усю суму на погашення штрафів, а прострочені платежі залишаються. Відповідно, знову на прострочені платежі нараховуються всі санкції передбачені договором. Це призводить до “боргової ями”, з якої клієнту просто не вибратись.

Третє правило. Можливість робити реструктуризацію боргу. Якщо клієнт з поважної причини опинився у боржниках та не переховувався, йому необхідно допомогти та створити умови, для поліпшення сплати боргу. На жаль, багато компаній не завжди хочуть “гратися” з такими клієнтами.

Втім, правила кредитування не означають, що не потрібно читати кредитних угод. Адже підписання договору має бути свідомим, з розумінням всіх умов, котрі прописані в договорі.

ТОВ “Мікрокредит” дотримується всіх правил кредитування, бо якість обслуговування та чесність з клієнтами для нас пріоритет. Ми завжди готові простягнути руку допомоги!