5 helpТОВ “Мікрокредит” вже дев'ятий рік вдосконалює свою роботу, свої продукти, та свій сервіс, щоб задовольнити потреби кожного, кому потрібна фінансова допомога. Ми взяли собі за правило чути клієнтів, допомагати їм у скрутні часи та знаходити оптимальні рішення проблем.

Тому, кожен кредитний продукт, котрий розроблений нашою компанією, допомагає клієнту оптимізувати витрати, отримавши при цьому фінансову допомогу.

Кредитний продукт “Мікрокредит” - улюблений кредит наших клієнтів. Виплати по ньому здійснюються щотижня. Дуже зручно платити меншими частинами. Наші співробітники кажуть про нього, що оплата щотижня, це як приємна звичка ходити в магазин.

Кредитний продукт “Мікрокредит +” - це кредит для наших постійних, та найкращих клієнтів, котрі користуються нашими послугами, та сплачують кредит без затримок. Для них з особливою турботою було розроблено кредит зі зменшеною відсотковою ставкою. Цінуємо вашу пунктуальність!

Кредит “Пенсіонер” - для наших дорогих клієнтів, котрі вже отримують пенсію. Відсотки по кредиту оптимально низькі, та й сплачувати його потрібно один раз на місяць, в дні, коли приходить пенсія.

Кредит “Мікро ЗП” - це кредит для людей, котрі працюють, та отримують заробітну плату два рази на місяць. Зручність полягає у тому, що ви сплачуєте кредит два рази на місяць у дні отримання зарплати та авансу.

Кредит “Щомісячний” - розроблений для людей, які знають, що мають надходження один раз в місяць.

Також в минулому році, ми відкрили сервіс онлайн кредитування для клієнтів, котрі звикли вирішувати питання одразу і негайно.

Сподіваємось, що праця нашої команди “Мікрокредит” задовольнить потреби кожного з вас. Адже ми працюємо, щоб бути вам підтримкою за будь-яких обставин. Тому що, індивідуальний підхід до кожного — це девіз “Мікрокредиту”.