bezopasnostТі, хто вже скористався нашим сервісом онлайн кредитування трішки збентежені, чому в нас саме така процедура ідентифікацїї. Адже інші компанії до цього відносяться дещо не так, спростивши цю процедуру до мінімуму. Ми вирішили дати роз'яснення чому саме так, а не інакше.

З ерою нових технологій та швидкісного інтернету в нас все менше вільного часу, та все більше можливостей. Це стосується і кредитування. Кредити почали видавати онлайн, навіть без присутності клієнтів у відділенні. Це зручний спосіб швидко закрити прогалини в бюджеті, не позичаючи у друзів, колег, тощо.

Але за легкістю ховається і ряд небезпек. З однією із таких штовхнулись деякі українці. Це шахрайство. Коли на вас оформляють кредит треті особи, а ви навіть уявлення не маєте, що вже маєте борги. Ця проблема виникає, коли ідентифікація проводиться не якісно.

ТОВ “Мікрокредит” дбає про своїх клієнтів, тому ми видаємо кошти лише на картку клієнта (батьки, чоловіки, дружини не можуть надати свою картку). Ще одним із запроваджених рівнів безпеки є ідентифікація через соц.мережу (наприклад, ФБ). Люди, котрі хочуть отримати кошти обманним шляхом не будуть гратись і створювати якісь фіктивні сторінки. І хоч оформлення займає на декілька хвилин більше часу, ніж в інших організаціях, проте ви будете у безпеці. Тому робіть висновки самостійно та обирайте якість!